Serdecznie zapraszamy do korzystania z bogatej bazy jaką posiada ośrodek. Na najmłodszych oczekuje tam plac zabaw, na którym znajdą m.in.: trampolinę sześciostanowiskową, trampolinę bungee, zjeżdżalnię oraz ściankę wspinaczkową. Do dyspozycji są również boiska do plażowej piłki siatkowej, a wielkie emocje obiecuje jedyny w centralnej Polsce tor saneczkowy o długości 620 m, który cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Ponadto w weekendy turyści piesi oraz rowerzyści mogą wjechać koleją linową na szczyt góry. Swoje umiejętności można też sprawdzić na dwóch strzelnicach – łuczniczej i pneumatycznej.

Góra Kamieńsk to istny raj dla amatorów dwóch kółek. Liczne ścieżki rowerowe, bogate w zjazdy  i podjazdy oraz ciekawe trasy do pokonania, to nie lada gratka dla miłośników tego sportu. Wyruszając z Bełchatowa na około 23 kilometrowy szlak rowerowy dotrzemy przez Słok i Wawrzkowiznę, aż na górę, gdzie do dyspozycji rowerzystów pozostaje ponad 60 km tras o różnym stopniu trudności. Ta Czerwona jest najdłuższa i wymaga największych umiejętności. Żółta – o długości 7 km – jest także trudna, ale tę 12-kilometrową – niebieską, bez trudu pokonają nawet początkujący cykliści.

Warto pamiętać, że w godzinach pracy ośrodka czynna jest także baza gastronomiczna z atrakcyjną ofertą dań. Szczegółowe informacje dotyczące pracy ośrodka są dostępne na stronie internetowej: www.gorakamiensk.info

Serdecznie zapraszamy wszystkich turystów w godzinach od 11.00 do 19.00. Oferta letnia aktualna jest do 31 października br.

kwbbelchatow_site