PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna SA - Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego Bełchatów przystąpiła do współpracy w zakresie realizacji „Bełchatowskiej Karty Rodzina 3+”. Miejscem świadczenia usług związanych z realizacją Projektu będzie Ośrodek Sportu i Rekreacji „Góra Kamieńsk”. KWB Bełchatów deklaruje do dnia 31 grudnia 2016 roku współpracę w zakresie realizacji „Bełchatowskiej Karty Rodzina 3+”, skierowanej do rodzin wielodzietnych, w tym zastępczych zamieszkałych na terenie Bełchatowa. Współpraca Kopalni Bełchatów w ramach Karty wprowadza do swojej oferty usługi wg cen pakietowych dla grup zorganizowanych:

  • Pakiet 1 (3 przejazdy torem saneczkowym, 1 wjazd i zjazd koleją linową krzesełkową oraz możliwość korzystania z pozostałych atrakcji w cenach ulgowych wg obowiązującego cennika), dla każdego członka rodziny legitymującego się „Bełchatowską Kartą Rodzina 3+”;
  • Pakiet 2 (3 przejazdy torem saneczkowym, 1 wjazd i zjazd koleją linową krzesełkową, trampolina buungee i zjeżdżalnia dmuchana oraz możliwość korzystania z pozostałych atrakcji w cenach ulgowych wg obowiązującego cennika), dla każdego członka rodziny legitymującego się „Bełchatowską Kartą Rodzina 3+”;
  • Pakiet 3 (3 przejazdy torem saneczkowym oraz 1 wjazd i zjazd koleją linową krzesełkową, trampolina buungee i ściana wspinaczkowa oraz możliwość korzystania z pozostałych atrakcji w cenach ulgowych wg obowiązującego cennika), dla każdego członka rodziny legitymującego się „Bełchatowską Kartą Rodzina 3+”.
Projekt „Bełchatowskiej Karty Rodzina 3+” powstał z myślą o rodzinach wielodzietnych mieszkających w Bełchatowie. Z programu ulg mogą skorzystać rodziny mające troje lub więcej dzieci w wieku do 18 lub do 24 lat w przypadku gdy dziecko uczy się lub studiuje. Karta uprawnia rodziny do korzystania z ulg i preferencji oferty przygotowanej przez Miasto Bełchatów (m.in. zniżek do kina, muzeum, na basen, korty tenisowe, imprezy sportowe, przejazdy komunikacją miejską, zniżek w wybranych punktach usługowych, gastronomicznych, gabinetach stomatologicznych). Pełną listę ulg i wysokości zniżek można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej Bełchatowa.

kwbbelchatow_site