Po raz kolejny stanęliśmy przed dużym wyzwaniem, jakim jest organizacja Międzynarodowego Kongresu Górnictwa Węgla Brunatnego. W tych dniach Bełchatów będzie stolicą nie tylko polskiego, ale i światowego górnictwa węgla brunatnego. Stanie się miejscem integracji osób ze środowiska górniczego i energetycznego. IX Międzynarodowym Kongres Górnictwa Węgla Brunatnego odbędzie się w dniach 11-13 kwietnia 2016 roku pod hasłem:

 

„WĘGIEL BRUNATNY GWARANTEM BEZPIECZEŃSTWA ENERGETYCZNEGO”

 

W imieniu Komitetu organizacyjnego IX Międzynarodowego Kongresu Górnictwa Węgla Brunatnego serdecznie zapraszamy do udziału w Kongresie. Zapraszamy również do pisania referatów, które zostaną wydane w zbiorze REFERATÓW oraz zostaną zamieszczone na stronie internetowej Kongresu.

 

Międzynarodowy Kongres Górnictwa Węgla Brunatnego to jedna z największych w Polsce imprez poświęcona branży górniczej, w której udział biorą naukowcy wielu wyższych uczelni, szefowie firm, ekonomiści oraz przedstawiciele banków i ubezpieczycieli. Poruszana podczas Kongresu tematyka poświęcona będzie szeroko rozumianej branży górniczej, w tym między innymi bezpieczeństwu energetycznemu kraju oraz nowoczesnym technologiom stosowanym w górnictwie.

 

Spotkania kongresowe to wymiana doświadczeń i poglądów uczestników różnych środowisk ale też okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych.


  Patronat medialny wydarzenia:
cire dziennik_lodzki
energetyka_cieplna_i_zawodowa gornictwo_odkrywkowe
kruszywa ntl
power_industry tvp3_lodz
wegiel_brunatny

kwbbelchatow_site