• Pierwszoklasiści z lokalizacji bełchatowskiej otrzymali od PGE GiEK tornistry pełne energii

  31.08.2022

  Pierwszoklasiści z regionu bełchatowskiego otrzymali od spółki PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna z Grupy PGE 157 tornistrów z pełnym wyposażeniem. Szkolne wyprawki trafiły do uczniów z Bełchatowa, Kleszczowa, Woli Krzysztoporskiej, Kamieńska, Kluk, Szczercowa, Radomska, Rząśni, Sulmierzyc i Pajęczna.

  Więcej
 • Zaprojektuj Kopalnię Bełchatów przyszłości. Rusza konkurs „Bełchatowskie Mazury z Energią”

  10.08.2022

  Spółka PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna z Grupy PGE ogłasza konkurs pn.: „Bełchatowskie Mazury z Energią”, do udziału w którym zaprasza studentów wszystkich roczników studiów licencjackich, magisterskich lub inżynierskich z zakresu planowania przestrzennego, urbanistyki, architektury, górnictwa oraz ochrony środowiska. Celem konkursu jest wyłonienie najlepszej koncepcji zagospodarowania terenów pogórniczych Kopalni Węgla Brunatnego Bełchatów po zakończeniu wydobycia.

  Więcej
 • PGE GiEK wspiera regionalny sport

  05.07.2022

  PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna kontynuuje w 2022 roku współpracę sponsoringową ze Stowarzyszeniem Energetyczny Klub Sportowy SKRA Bełchatów. Spółka wesprze też drużynę GKS Bełchatów. Łącznie, w ramach tych umów, spółka przekaże na działalność sportową 2,5 mln zł.

  Więcej

Nasze oddziały

kwbbelchatow_site